02 lipca 2011

Pomysł na....no właśnie na co?

Chciałbym się przywitać i jednocześnie wyjaśnić tytuł bloga oraz motywy jego powstania. Pomysł na milion, czyli na tytuł bloga wpadł mi do głowy oglądając jedną z reklam w tv (nie żartuję). Bloga miałem stworzyć już jakiś czas temu w celu zamieszczania własnych informacji finansowych (w formie pewnego rodzaju pamiętnika). Od dłuższego czasu czytam blogi finansowe i postanowiłem, że chcę do nich dołożyć również swój własny blog. Nic nie mam do stracenia, najwyżej przestanę pisać.

Nazwa bloga jest związana z głównym celem jaki sobie postawiłem, czyli z uzyskaniem 1 miliona złotych. Każdemu codziennie przytrafiają się okazję dzięki, którym mogą osiągnąć niezależność finansową. Jednak tylko nieliczni je dostrzegają i wykorzystują. Jestem zdeterminowany i wiem w 100%, że postawiony cel uda mi się zrealizować. Moim pomysłem na sukces jest wyszukiwanie okazji oraz umiejętne ich wykorzystywanie.

Zachęcam Was drodzy czytelnicy do szukania okazji i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Liczę na Wasze opinie.

Na początku mogę obiecać podsumowania miesięczne. Oprócz tego powinny się pojawiać minimum 2 posty, w których zawarte będą moje opinie, pomysły lub spostrzeżenia.