04 kwietnia 2012

Przenosiny bloga

Postanowiłem na początku roku, że zakupię domenę oraz hosting i przeniosę bloga z darmowego serwera. Dziś chciałbym poinformować, że codziennie będę kasował kilka ostatnich postów, tak że 10 kwietnia na pomysl-na-milion.blogspot.com zostanie tylko ta jedna wiadomość. Dodatkowo zmieniłem również kanał RSS i zapraszam do jego subskrybowania: Hosting i domenę zakupiłem w serwisie jor.pl.  Liczę, że do lipca serwis zarobi na odnowienie domeny i hostingu, których termin upływa 20 marca 2013 r. Oto nowy adres serwisu: pomyslnamilion.com Zachęcam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i radami odnośnie wyglądu, układu reklam itp. na nowym serwisie. Zmianie uległy również treści w podstronach takich jak cele, portfel, reklamy i pobieralnia. Dodatkowo zapraszam na facebookową stronę, która także zmieniła swój wygląd i będzie częściej aktualizowana. Na zakończenie, tak jak dotychczas nie zachęcam do klikania w reklamy : ) Pozdrawiam, Łukasz

5 komentarzy:

 1. też korzystam z jor.pl
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że udało Ci się znaleźć bardzo dobrą domenę. Powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Osobiście bardzo podobają mi się wpisy na tematy użyteczne dla dużych firm. W tym na temat wagi szkoleń w firmie. Niedawno wdrożono u nas duży pakiet ERP, po którym zainwestowaliśmy w szkolenia dynamics ax 2012 training, które pozwoliły nam odnieść bardzo dobre rezultaty.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Sama wiedza, którą zawarłeś na blogspocie była dla mnie użyteczna. Na pewno będę zaglądał na nową domenę, tymczasem czeka mnie w końcu rejestracja firmy, pierwsze wystawione faktury i prowadzenie księgowości przez internet. Życzę powodzenia w biznesie, jak i prowadzeniu bloga. :)

  OdpowiedzUsuń